تقاضا ایران تلگرام استفاده اینستاگرام

تقاضا: ایران تلگرام استفاده اینستاگرام شبکه اجتماعی حمله سایبری پسوردهای بانکی مودم ای دی اس ال

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری پیشنهاد بازیگری به بهنام بانی

مدیر برنامه های بهنام بانی گفت: حداقل در ۴ تا ۵ ماه گذشته ۷ مورد پیشنهاد شده است هست. بررسی می کنیم اگر مناسب شخصیت و کار بهنام بانی باشد و ضربه ای به سیستم هنر

پیشنهاد بازیگری به بهنام بانی

پیشنهاد بازیگری به بهنام بانی

عبارات مهم : آلبوم

مدیر برنامه های بهنام بانی گفت: حداقل در ۴ تا ۵ ماه گذشته ۷ مورد پیشنهاد شده است هست. بررسی می کنیم اگر مناسب شخصیت و کار بهنام بانی باشد و ضربه ای به سیستم هنری او و مجموعه نزند استقبال می کنیم.

محمد حاتم پور مدیر برنامه های بهنام بانی در گفت و گو با میزان، راجع به فعالیت های این خواننده گفت: قطعه “صد سال” را دو روز گذشته منتشر کردیم، فعلا برنامه ای جهت انتشار قطعه نخواهیم داشت و شاید تا دو ماه آینده قطعه تازه را منتشر کنیم.

وی راجع به کنسرت های بانی اظهار کرد: این خواننده تا اول ماه رمضان کنسرت تهران، آستارا، شیراز و اراک را قبل از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد کرد و ادامه کنسرت ها به بعد از ماه مبارک رمضان انتقال یافته خواهد شد. تاریخ دقیق کنسرت های شیراز و اراک را به علت این که هنوز مجوز آن صادر نشده است نمی توانیم اعلام کنیم ولی نیمه دوم اردیبهشت ماه قبل از ماه مبارک رمضان این کنسرت ها برگزار خواهد شد.

پیشنهاد بازیگری به بهنام بانی

مدیر برنامه های بهنام بانی به فعالیت موسیقایی این خواننده در زمینه آلبوم پرداخت و توضیح داد: بهنام بانی در حال حاضر آلبومی منتشر نکرده و به صورت تک قطعه فعالیت می کند. فضای آلبوم متاسفانه خوب نیست و آن قدر میزان دانلودها و کپی های غیرمجاز زیاد است که شرکت ما هر آلبومی در سال گذشته منتشر کرده بین ۷۰ تا ۱۵۰ میلیون ضرر مالی کرده ایم.

طاهری ادامه داد: قرار بر این بود که آلبوم “عاشقم کرده” را منتشر کنیم ولی با توجه به این فضا و دلایل منصرف شدیم چون در مهر و آبان ۹۶ منشتر شدن دو آلبوم بیش از ۱۰۰ میلیون ضرر دادیم.

مدیر برنامه های بهنام بانی گفت: حداقل در ۴ تا ۵ ماه گذشته ۷ مورد پیشنهاد شده است هست. بررسی می کنیم اگر مناسب شخصیت و کار بهنام بانی باشد و ضربه ای به سیستم هنر

وی راجع به فعالیت بانی جهت تیتراژخوانی سریال ها بیان کرد: تیمی ۵ نفره هستیم که حامد برادران به عنوان مدیر هنری ، بنده و بهنام بانی پیشنهادات را بررسی می کنیم. پیشنهادات زیادی جهت تیتراژ سریال ها و حضور در فیلم های سینمایی در حال ساخت و آثار شبکه نمایش خانگی شده است هست. حداقل در ۴ تا ۵ ماه گذشته ۷ مورد پیشنهاد شده است هست. بررسی می کنیم اگر مناسب شخصیت و کار بهنام بانی باشد و ضربه ای به سیستم هنری او و مجموعه نزند استقبال می کنیم ولی اگر طوری باشد که فضا متفاوت باشد و حس کنیم به کار ضربه می خورد در این آثار شرکت نخواهیم کرد.

مدیر برنامه های بهنام بانی خاطرنشان کرد: بررسی همه جوانب در پیشنهاداتی که تعداد آنها کم هم نیست اعم از بازیگری و خوانندگی به شرط پیشبرد منافع هنری بانی در اولویت کار ماست.

واژه های کلیدی: آلبوم | کنسرت | فعالیت | برنامه | روز گذشته | ماه رمضان | پیشنهادات | اخبار فرهنگی و هنری

پیشنهاد بازیگری به بهنام بانی

پیشنهاد بازیگری به بهنام بانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs