تقاضا ایران تلگرام استفاده اینستاگرام

تقاضا: ایران تلگرام استفاده اینستاگرام شبکه اجتماعی حمله سایبری پسوردهای بانکی مودم ای دی اس ال

گت بلاگز اخبار حوادث پزشک قلابی دستگیر شد

رئیس پلیس آگاهی کیش از دستگیری یک دکتر قلابی خبر داد که با استفاده از عنوان یکی از پزشکان معتبر کشور اقدام به جراحی قشنگی می‌کرد.

پزشک قلابی دستگیر شد

پزشک قلابی دستگیر شد

عبارات مهم : پزشکی

رئیس پلیس آگاهی کیش از دستگیری یک دکتر قلابی خبر داد که با استفاده از عنوان یکی از پزشکان معتبر کشور اقدام به جراحی قشنگی می کرد.

به گزارش ایرنا، سرگرد روح الله زمانی روز شنبه در جمع خبرنگاران در مورد دستگیری دکتر قلابی در کیش، گفت: فرد دستگیر شده است با جعل عنوان یکی از پزشکان معتبر در سراسر کشور اقدام به انجام فعالیت های پزشکی و کلاهبرداری می کرد.

پزشک قلابی دستگیر شد

وی افزود: عمده فعالیت ها و تخلف های وی جراحی های زیبایی، لیزر پوست و مو، تزریق بوتاکس و موارد مشابه بوده است.

سرگرد زمانی اظهار کرد: پلیس آگاهی کیش بعد از اطلاع، دستگیری این فرد را در دستور کار قرار داد که با کارها فنی و پلیسی شخص مورد نظر که بانویی 32 ساله است دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی کیش از دستگیری یک دکتر قلابی خبر داد که با استفاده از عنوان یکی از پزشکان معتبر کشور اقدام به جراحی قشنگی می‌کرد.

وی گفت: در بررسی کیف دستی و خودروی این جراح قلابی مقدار قابل توجهی پول نقد، ارز کشورهای خارجی و کارت ویزیت دکتر معتبر که این دکتر قلابی اقدام به جعل هویت وی کرده بود، بدست آمد.

رئیس پلیس آگاهی کیش، گفت: همچنین سربرگ های مراکز پزشکی و درمانی متفاوت نیز که وی با استفاده از آنها به مراکز پزشکی مراجعه و خود را دکتر معرفی می کرد از خودروی فرد دستگیر شده است بدست آمده است.

وی اضافه کرد: این جراح قلابی سربرگ های مورد نظر را از مراکز درمانی و در فرصتی مناسب دزدی و از آن استفاده می کرد.

پزشک قلابی دستگیر شد

سرگرد زمانی در مورد فعالیت این جراح قلابی در کیش، گفت: خوشبختانه هیچ فعالیت پزشکی در کیش گزارش نشده است.

این مقام انتظامی اضافه کرد: به محض دستگیری فرد کلاهبردار و کشف کارت های ویزیت، با پزشکی که وی عنوان آن را جعل کرده بود تماس گرفتیم و وی را در جریان قرار دادیم که دکتر مورد نظر اعلام کرد که 2 سال قبل شخصی با هویت معلوم جهت همکاری پزشکی به وی مراجعه کرده بود که به علت ارائه نکردن مدارک مورد نیاز از کار اخراج شد.

رئیس پلیس آگاهی کیش از دستگیری یک دکتر قلابی خبر داد که با استفاده از عنوان یکی از پزشکان معتبر کشور اقدام به جراحی قشنگی می‌کرد.

رئیس پلیس آگاهی کیش، اظهار کرد: فرد کلاهبردار در مدت زمانی که در مکان مورد نظر مشغول بکار بوده اقدام به جعل و نمونه برداری از کارت های ویزیت و آموزش هایی در حوزه پزشکی کرده بود.

وی با بیان اینکه این فرد 2 سال تحت تعقیب بود، افزود: این فرد در سراسر کشور از جمله شهرهای تهران، مشهد، اهواز، کرج، شیراز و سایر نقاط کشور اقدام به کلاهبرداری کرده است.

پزشک قلابی دستگیر شد

سرگرد زمانی در پاسخ به سوالی که شکایتی از این فرد شده است است؟ گفت: بعضی مراکز پزشکی از وی شکایت داشتند که خبر دستگیری به آنها داده شد که آنها در شهر خود اقدام به تشکیل پرونده شکایت کرده اند و در همان شهرستان به آن پیگیری خواهد شد.

وی در مورد نحوه دستگیری این فرد در کیش، گفت: وی به صورت مسافر تفریحی در یکی از منزل های شبانه که جهت مدت 10 روز آن را اجاره کرده بود ساکن بود و با استفاده از خودروهای اجاره ای در سطح جزیره تردد می کرد که به وسیله پلیس آگاهی کیش دستگیر شد و پرونده وی در حال سپری کردن مراحل قضایی است.

رئیس پلیس آگاهی کیش در مورد موارد مشابه کلاهبرداری در کیش، گفت: خرید و فروش مسکن و اختلاف حساب بین افراد از موارد مشابه است و در این راستای متهمانی نیز دستگیر شده است اند.

سرگرد زمانی در مورد ساماندهی منزل های شبانه نیز، اظهار کرد: در آخرین جلسه شورای تامین تصمیمات خوبی مصوب شد که با اجرای آن ساماندهی صورت خواهد گرفت.

واژه های کلیدی: پزشکی | فعالیت | دستگیری | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs