تقاضا ایران تلگرام استفاده اینستاگرام

تقاضا: ایران تلگرام استفاده اینستاگرام شبکه اجتماعی حمله سایبری پسوردهای بانکی مودم ای دی اس ال

گت بلاگز اخبار حوادث آزادم کنید تا دیه بدهم / قاتل افغان دخترجوان

نگهبان نمایشگاه ماشین که در جنایتی هولناک، دختر جوانی را با 10 ضربه چاقو به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده است ولی ازسوی مادر مقتول به شرط پرداخت دیه بخشیده شده

قاتل افغان دخترجوان: آزادم کنید تا دیه بدهم

عبارات مهم : ایران

نگهبان نمایشگاه ماشین که در جنایتی هولناک، دختر جوانی را با 10 ضربه چاقو به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده است ولی ازسوی مادر مقتول به شرط پرداخت دیه بخشیده شده است بود، ضمن اعلام ناتوانی، از قضات خواست آزادش کنند تا به صورت قسطی دیه مقتول را بپردازد.

کشور عزیزمان ایران نوشت: پیگیری به این پرونده از سوم شهریور سال 91 به دنبال ناپدید شدن دختر جوانی به نام مژگان شروع شد.مادر وی با مراجعه به کلانتری اعلام کرده بود دخترش صبح سریع با پراید سفید رنگش از منزل خارج وپس ازآن ناپدید شده است است.

به دنبال این شکایت ردیابی های پلیسی شروع شد تا اینکه یک ماه بعد مأموران گشت کلانتری 118ستارخان خودروی دختر جوان را در همان محدوده پیدا کردند.پس ازبررسی گوشی مژگان، کارآگاهان دریافتند او در آخرین تماس هایش با مردی افغان به نام غلام قرار ملاقات داشته هست. به همین خاطر غلام که نگهبان نمایشگاه ماشین بود خیلی سریع دستگیر شد.

آزادم کنید تا دیه بدهم / قاتل افغان دخترجوان

اودر اظهاراتش ادعا کرد که مدتی قبل با مژگان آشنا شده است و دخترجوان هر روز با او تماس می گرفت و با هم حرف می زدند. اوهمچنین اظهارداشت: «روزانه بیست تا سی هزارتومان به او پول می دادم ولی یک شب که به نمایشگاه آمده بود ازمن خواست جایی به او بدهم که شیشه بکشد.من هم به ناچارقبول کردم.اما چند دقیقه بعد حالش بد شد و هنگامی که دیدم او مرده است جسدش را داخل چاهی در نمایشگاه انداختم. ولی بعد از کشف جسد کارشناس پزشکی قانونی اعلام کرد که دختر جوان در اثراصابت ضربه های چاقو وخفگی جان باخته است.

دیری نگذشت که مرد افغان در بیانات جدیدش لب به سخن گشود و پرده از راز جنایت هولناک برداشت و گفت: هنگامی که مژگان به دیدنم آمد باهم درگیر شدیم، او که عصبانی بود کتکم زد، من هم با چاقویی که داشتم ضربه ای به سینه اش زدم و روی زمین افتاد. آنقدر عصبانی شده است بودم که نفهمیدم چند ضربه دیگر زدم. بعد جسد را تکه تکه کردم و از ترسم درون چاه انداختم.

نگهبان نمایشگاه ماشین که در جنایتی هولناک، دختر جوانی را با 10 ضربه چاقو به قتل رسانده و به قصاص محکوم شده است ولی ازسوی مادر مقتول به شرط پرداخت دیه بخشیده شده

پس از بیانات مرد افغان، قضات او را به اتهام قتل عمد به قصاص نفس محکوم کردند.

این حکم به تأیید قضات دیوانعالی کشورهم رسیده بود که مادرمقتول اعلام کرد به شرط دریافت دیه حاضر به گذشت ازقصاص است.اما روز گذشته متهم که جهت تعیین وظیفه پرونده به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران انتقال یافته بود به قاضی اصغر عبداللهی ومستشارش- قاضی واعظی- اعلام کرد توان پرداخت دیه را ندارد. اوگفت: اگرآزادم کنید کارمی کنم و دیه را قسطی می پردازم.»

پس ازپایان جلسه، قضات وارد شورشدند تا بزودی حکم ارزش را راجع به متهم صادر نمایند.

آزادم کنید تا دیه بدهم / قاتل افغان دخترجوان

واژه های کلیدی: ایران | مژگان | پرونده | نمایشگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs